SkyIsTheLimit

Forum poświecone szkoleniu strategii pokerowej. Granie odbywa się wyłącznie na play money.

Ogłoszenie


#1 2013-04-12 09:31:03

Nastoprocent

Ekspert

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 494
Punktów :   

QQ NL20

http://wt.ag/16Yp0sc

Nie typowo wstawiam link, bo proboje i proboje, za nic nie chce mi wyswietlic kolorow, wiec z gory prosze o pomoc. Wracajac do rozdania.
Nie pokazuje szczegolowych statystyk, w skrocie, agresywny, luzny kolega zrobilismy dynamike, prosze traktowac wrzutki luzniej. Patrzac na to rozdanie po sesji na wszystkie TP, czyli na moje czyste FD + 2outer na seta, ktory  da mi nutsa wygladam na te 40 %, to nieestety nie jest w granicach break even, jednakze te boardy sa dobre do ataku, flopy jedno tonowe, wiec jesli ja shipuje mam tu FEq, pula jest spoko nawet jesli on tu zagra raise/fold, wg was lepiej grac tu wg pot oddsow czy wrzuta generuje spazzy ? Wezmy pod uwage tez to, ze raczej juz nic nie dostane jesli trafie 1 z 9 outow, mam tu na mysli oczywiscie flusha, moge w konncu rowniez tez byc pokonany.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teampoland.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.narutofungraforum.pun.pl www.darkbleach.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl