SkyIsTheLimit

Forum poświecone szkoleniu strategii pokerowej. Granie odbywa się wyłącznie na play money.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-01-22 21:11:11

soco

Elitarny użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 136
Punktów :   

analiza statystyk

Tak pomyslalem, ze moze bysmy wklejali statystyki i wspolnie je analizowali? Chodzi mi o takie cos np patrze na statystyki gosciu donkuje 20% aha to sporo ale w sumie co donkuje? Jakbym spojrzal jeszcze na fold to cb np 80% to znaczy ze on mocne rzeczy uderza i pewnie blefy a gra call w drawami. Jak spojrze jeszcze na donk/fold 50% to czyli ma pol na pol mocne i slabe rece. O takie cos mi chodzi.
Co Wy na to?

Offline

 

#2 2014-01-22 22:14:57

Nastoprocent

Ekspert

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 494
Punktów :   

Re: analiza statystyk

Nie spodziewalem sie nowych mozliwosci na forum. Osobiscie swego czasu analizowalem regow, kopiowalem do painta ich popupy i zaznaczalem kółkami statystyki dla poszczegolnych cech, ktore mocno rzucaja sie w oczy i na ich podstawie pod spodem pisalem w co moge uderzac a na co musze uwazac, zapraszam na konfe, pokaze swoje wypociny ; ), As played jestem oczywiscie za pomyslem.

Offline

 

#3 2014-01-23 14:29:53

quake

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: analiza statystyk

Ja jestem jak najbardziej za. Szczerze mowiac myslalem o tym juz od dluzszego czasu, ale nie wiedzialem czy bedzie jakis odzew. Proponuje jak najdokladnie tytulowac dany watek i bedziemy wymieniac sie spotrzezenia na temat ogolnych stat danego gracza albo konkretnych, wybranych przez nas jego cech.

Offline

 

#4 2014-01-23 14:31:34

czaronster

Weteran

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 236
Punktów :   

Re: analiza statystyk

Ja będę za jak zdam sesję

Offline

 

#5 2014-01-23 20:49:00

Nastoprocent

Ekspert

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 494
Punktów :   

Re: analiza statystyk

No to good luck, panie doktorze.

Offline

 

#6 2014-03-20 19:08:54

quake

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: analiza statystyk

Jestem bardzo ciekaw jak analizujecie konkretnego przeciwnika, czy robicie to regularnie, czy analizujecie rywali rzadko. Wklejam staty regularsa z moich limitów i jak znajdziecie chwilę przeanalizujcie go.

1) Jakie leaki znajdujecie w jego statach
2) Jak można je wykorzystać, jak go exploitować
3) Jak konstruujecie na niego 3betting range, 4betting range i calling range
4) Jak te range wyglądają gdy on jest na BTN, SB i BB
5) Z jakim rangem stackujecie się z nim


http://i1335.photobucket.com/albums/w679/maniac777/j_zpsee847179.png

http://i1335.photobucket.com/albums/w679/maniac777/j2_zps5258b1ab.png

http://i1335.photobucket.com/albums/w679/maniac777/j3_zps1eb9415a.png

http://i1335.photobucket.com/albums/w679/maniac777/j4_zpsf5853195.png

Offline

 

#7 2014-03-23 10:29:24

czaronster

Weteran

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 236
Punktów :   

Re: analiza statystyk

1) Leaki:
- bardzo niski, szczery 4bet range 2.1% = AK,QQ+
- za duży open z wczesnych pozycji, zwłaszcza MP
- autocbet F, zwłaszcza w 3b pots (80%!!)
- ogromny fold cbet to raise 58% w zwykłych potach
- duży call do 3betów (również OOP co nie może być dochodowe) + duży fold do cbetów w 3b pulach
- folduje do cbetów na F, a poźniej już praktycznie nie odpuszcza
- auto bet vs miss cb (być może wynika z exploitowania przeciwników)
- 9% 3bet OOP vs UTG - za dużo!

2) Jak go exploitować:
- gdy on 4betuje to nigdy nie gram light 5betów ani nie sprawdzam jego 4betów
- skoro szeroko otwiera z wczesnych i dużo cbetuje - będę szerzej callował z pozycją na niego i go ogrywał postflop - chociażby raisując go szeroko - autoprofit przy jego 58% fold cb to raise!
- w 3bet pots nigdy nie daję kredytu jego cbetom - gram często floaty i raise F
- skoro praktycznie zawsze uderza vs miss cbet - to często zamiast cbetować gram XR as pfr (ofc z equity)
- na niego nie gram więcej niż 1 barrel jako blef - na kolejnych streetach nie wyrzuca swoich rąk zbyt często
- bardzo chętnie będę go 3betował i cbetował jeden raz z air, zwłaszcza mając pozycję
- na UTG poszerzam calling range do jego 3beta - calluję AJs-AKs,AQo-AKo,TT-AA

3) 3betting range:
Bardzo chętnie 3betuję na niego karty typu broadway (KJ+,AT+), 99+ (on zapewne calluje wszystkie PP) + TOFR jako blef typu Q9s,T7s itp (QTs,T8s calluję do open)

4betting range:
Tutaj nie ma co szaleć, z pozycją można go szeroko callować do 3betów i exploitować auto cbety, myślę że nie ma potrzeby grać light 4betów. 4betuję lub calluję do 3b AK,QQ+ (bez pozycji chętniej 4bet).

Calling range:
Broadways (QJ,JT,KT,QT), wszystkie SC,SG,A2s-A5s

4) Na Buttonie on nie stealuje jakoś mega szeroko, więc bronię wszystkie grywalne ręce -broadwaye, większość Ax, SC, SG - z SB wiadomo więcej będę 3betował, na BB więcej callował.

Vs jego SB na BB można callować naprawdę szeroko i sporo floatować - on ma zbyt szeroki range na Turnie przy jego tendencjach, żeby mógł sobie z nami poradzić.

Vs jego jego BB na Buttonie można callować do 3betów KJ+,KTs+,QJs,SC,ATs+,77+, nie 4betuję light.

5) Stackoff range - nic więcej poza AK,QQ+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoclub.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.admopole.pun.pl www.bzevuv.pun.pl www.urzek.pun.pl