SkyIsTheLimit

Forum poświecone szkoleniu strategii pokerowej. Granie odbywa się wyłącznie na play money.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-04-09 02:42:06

quake

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-11
Posty: 635
Punktów :   

quake

Udzielam prywatnych treningów po indywidualnych konsultacjach z zainteresowanymi na skypie - bartmaniac7. Preferuję też kontakt mailowy - vhaghar7@gmail.com.

W roku 2013 w styczniu założyłem sobie cel, że pokonam drogę od nl5 do nl50, co mi się udało. W tym momencie walczę na nl50, realizuję kolejne cele, ciągle doskonalę grę, pracuję z innymi graczami, coachuję, analizuję i rozwijam się. Jestem w stanie przekazać swoją wiedzę i podzielić się moim doświadczeniem, oferując przy tym bardzo atrakcyjne warunki. Poniżej wrzucam wykresy z nl10 i nl20 z roku 2013.

http://i1335.photobucket.com/albums/w679/maniac777/nl10_zpsb22397b5.png

http://i1335.photobucket.com/albums/w679/maniac777/nl20_zpsba0fb109.png

Offline

 

#2 2014-04-12 14:42:30

Pawellipa

Doświadczony użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-20
Posty: 60
Punktów :   

Re: quake

Bardzo polecam Bartka jak coach'a. Wziąłem u niego pakietu 6h i na prawdę nie żałuję. Za taką ceną oferta jest korzystna dla wszystkich graczy mikro. Bartek bardzo przykłada się do treningów, zawsze punktualny,bardzo komunikatywny, treningi zawsze trwały dłużej niż tą 1h lub 1,5h, rozdania dokładnie przeanalizowane przed treningiem, przygotowane pdfy . Jego treningi sporo wniosły do mojej gry: z pasywnego stylu gry przeszedłem na bardziej agresywny, poprawiłem sizingi betów, lepiej dobieram boardy do betów  i wiele innych rzeczy, które sprawiły, że dużo częściej wiem co robię i po co to robię, a nie tylko klikam Te 6h na prawdę wiele mi dały wystarczy spojrzeć na wykres:
http://i62.tinypic.com/2vsfa4o.jpg
Pomarańczowa linia oznacza datę rozpoczęcia coachingów. Może jeszcze to nie jest zbyt duża próbka, ale skill jest i czuje się dużo pewniej. Wszystkim gorąco polecam coachingi z Bartkiem

Offline

 

#3 2014-05-27 09:14:16

xbibol

Doświadczony użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-02
Posty: 63
Punktów :   

Re: quake

Hej,

Ja również wziąłem pakiet 6h,  a właściwie 5 (+1+1).
Przede wszystkim cena jest bardzo atrakcyjna, do tego za opłacenie 5h dostałem 1h jako sprawdzenie (jeszcze zanim się zdecydowałem na pakiet), następnie po pierwszej godzinie regularnego treningu (czyli była to już druga godzina) miałem wpłacić umówioną kwotę, a mimo to mogłem jeszcze zrezygnować! Co więcej, praktycznie każdy trening trwał dłużej niż godzina zegarowa. W sumie z 7h (a właściwie 5h), za które zapłaciłem dostałem co najmniej 8h - lekko licząc. Tyle jeśli chodzi o formalności - według mnie, bardzo profesjonalne podejście.

Co do strony merytorycznej, też nie mam się do czego przyczepić.
Prawda jest taka, że ja miałem (mam) głównie problemy mindsetowe i moja logika czasem jest nielogiczna , więc głównie nad tym pracowaliśmy.
Trudno jest mi oceniać Bartka pod kątem teorii i sposobów jej przekazywania, bo (nieskromnie) muszę przyznać, że w tym zakresie byłem dość dobrze przygotowany i niewiele nad tym pracowaliśmy. Ale podczas treningów często analizując spoty omawialiśmy problematyczne koncepty teoretyczne, w których popełniałem błędy i nigdy Trener nie miał z tym żadnych problemów. I zawsze potrafił jasno i zrozumiale wytłumaczyć gdzie popełniam błąd.

Niestety, nie mogę pochwalić się podobnym wykresem do kolegi wyżej, ale wieżę że te treningi zaprocentują i już wkrótce będę mógł zaktualizować ten wpis dodając odpowiedni obrazek.

Podsumowując - uważam, że przy tej cenie, gdyby tylko trener chciał, to miałby wielu uczniów (zadowolonych uczniów) z mikrostawek, bo jest to spory rynek, a ceny konkurencji są odstraszające dla graczy, których bankroll to często nie przekracza $200.
Z pewnością nie poznałem wszystkich zalet trenera, bo mimo wszystko nawet te 8h, to mało czasu, ale mogą z czystym sumieniem polecić Bartka, jako trenera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bzevuv.pun.pl www.admopole.pun.pl www.narutoclub.pun.pl www.telefony.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl